Skaidulų Optinio Kabelio jungties adapteris SC APC greitai greitai šalto ryšio Sudurti šalto PK, skirtas kabelinės televizijos transliavimo 100vnt/daug

Skaidulų Optinio Kabelio jungties adapteris SC APC greitai greitai šalto ryšio Sudurti šalto PK, skirtas kabelinės televizijos transliavimo 100vnt/daug

SKU: d415

Būklė : Nauja prekė

€8.16

Specialių didmeninė SC AP C, greita jungtis, šalto sub šalto sub prieš palaidotas optinio pluošto šalto sub kabelinę televiziją specialios 100vnt/daug

Aprašymas

PK AP C optinio Pluošto greitas jungtis

Kabelinės televizijos,Telekomunikacijų tinklai

Metro tinklo,Vietinio Tinklo (LAN)

Data tvarkymo tinklų

1, ISO9001:2008

2, Mažos Įterpties Nuostoliai

3, Didelis Pelnas, Nuostolis

4, Simplex, Duplex, Quad galima

Pluošto optinė) jungtis:

Optinio pluošto jungtys, tai yra dvi pabaigos tikslumo optinis optinio pluošto megztinis, dokas iki pagal perdavimo terpės gali būti suskirstyti į bendrą silicio pagrindu optinis vieno režimą, multi-mode džemperiai, ir kitų, pavyzdžiui, plastiko perdavimo terpė optinio pluošto jumper kabeliai, pajungus galvos struktūra, formos gali būti skirstomos į: FC jumper kabeliai, SC, džemperiai, ST jumper kabeliai, LC jumper kabeliai, MTRJ jumper kabeliai, MPO jumper kabeliai, MU jumper kabeliai, SMA jumper kabeliai, FDDI jumper kabeliai, E2000 jumper kabeliai, DIN4 jumper kabeliai, D4 šuolis linijos ir pan įvairių formų.

-Simplex arba dvipusį

-Singlemode ar multimode

-PC/AP C

Kabelio Skersmuo: 0.9/2.0/3.0 mm

-Iš anksto surinktos arba jungtis rinkiniai

Plotas Programos

· Telekomunikacijų tinklo

· Kabelinės televizijos tinklo

· Ethernet tinklo

· Optinio ryšio įranga

Specifikacijos

Punktas

Įterpties Nuostoliai

Mechaninis atsparumas

Pakartojamumas

Darbinė Temperatūra

SM/VNT

≤0.2 dB

200-600g

0.2 dB(1000times)

NUO -40°C~+80°C

SM/AP C

≤0.2 dB

200-600g

0.2 dB(1000times)

NUO -40°C ~+80°C

MM/VNT

≤0.3 dB

200-600g

0.3 dB(1000times)

NUO -40°C ~+80°C

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo. Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į Depas-Sviezi.news.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu. Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą skubiai!

7. Jūs galite sekti sklypas su sekimo numeriu svetainė: www.17track.net/zh-cn/

Apie sugrįžti &grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mums bus malonu naudoti, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje. Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Depas-Sviezi.news!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

Žymos: pk apc, optinio pluošto, optinio pluošto kabelio, Pigūs sc apc, Aukštos Kokybės šviesolaidinį, Kinija optinio pluošto kabelio Tiekėjų.

  • Prekės Pavadinimas: KELUSHI
  • Modelio Numeris: ZWSCAPC-100

606 Yra sandėlyje

Panašūs produktai

HTB-1100 Optical Media Converter 10/100Mbps RJ45 Multi-Mode Duplex Fiber SC port Converter 2KM

HTB-1100 Optical Media Converter 10/100Mbps RJ45 Multi-Mode Duplex Fiber SC port Converter 2KM

Product parameters: Converts 100Base-FX fiber optic media to 10/100Base-TX twisted pair media. Compliance with 10/100Base-TX and 100Base-FX. Compliance with IEEE 802.3u Ethernet standard Duplex mode: full or half duplex mode. Fiber type: 850nm multi-mode
€12.99

€9.88

10/100M single-mode fiber optic siųstuvas-imtuvas su Ethernet RJ45 TCP/IP, 25 KM Skaičiuoklė

10/100M single-mode fiber optic siųstuvas-imtuvas su Ethernet RJ45 TCP/IP, 25 KM Skaičiuoklė

Produkto Aprašymas 10/100M Prisitaikanti fast Ethernet optinio pluošto siųstuvas-imtuvas yra nepriklausomai sukurtas ir pagamintas bendrovės s naujas didelio greičio Ethernet optinio tinklo perdavimo produktų. Tai galima pasiekti dviem

€14.02

FC95742LR4 BŽP 10KM LR4 suderinama su Fujitsu FC95742LR4

FC95742LR4 BŽP 10KM LR4 suderinama su Fujitsu FC95742LR4

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės

€1 503.19

419571-B21 408772-001 408908-003 2m SAS Cable

419571-B21 408772-001 408908-003 2m SAS Cable

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės

€26.78

DWDM-XFP-43.73= 10GBASE-DWDM 1543.73 nm XFP 80km (100-GHz ITU tinklelis) 42 ITU Kanalas

DWDM-XFP-43.73= 10GBASE-DWDM 1543.73 nm XFP 80km (100-GHz ITU tinklelis) 42 ITU Kanalas " Cisco 80km

Dowin Fibersolution Tech.Co., Ltd. s DWDM XFP 40/80km Small Form Factor 10Gb/s siųstuvai-imtuvai atitinka galiojančių XFP Multi-Source Susitarimo (MSA) Specifikacija. Jie palaiko DWDM 10Gb/s SONET/SDH, DWDM 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fibre

€742.55

Komshine 45-162 Bendraašius kabelius, Valikliai / Optinio tinklo Skirstytuvo/Cleaver/Slitter pat kaip IDEALUS 45-162

Komshine 45-162 Bendraašius kabelius, Valikliai / Optinio tinklo Skirstytuvo/Cleaver/Slitter pat kaip IDEALUS 45-162

Idealus Pramonės Dviejų etapų Koaksialinis Kabelis Skirstytuvo Iki 1/8 Laidą O. D. - Su VIENU papildomu Peilis Aprašymas: Idealus 45-162 - Ideali Dviejų etapų Koaksialinis Kabelis Skirstytuvo Iki 1/8 Laidą O. D. Tai

€11.96